DraStic DS Emulator

DraStic DS Emulator r2.3.0.2a

Doskonały emulator Nintendo DS na Androida

Chcesz grać w Mario, Pokemon i inne klasyki na Androidzie? DraStic DS Emulator to emulator Nintendo DS (NDS), który działa na telefonach i tabletach z systemem Android. Oferuje on bardzo szybką i wysokiej jakości emulację na większości urządzeń. Zapewnia to doskonały komfort rozgrywki i brak zauważalnych różnic w stosunku do oryginalnych gier. Emulator umożliwia też szybkie tworzenie kopii zapasowych, oferuje zintegrowane cheaty i wiele dodatkowych opcji. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobrze działa nawet na starszych urządzeniach
  • Doskonała jakość emulacji
  • Wiele opcji dostosowywania

Wady

  • Pewne problemy ze stabilnością
  • Niektóre gry zawieszają się
Więcej

Doskonały
9

Chcesz grać w Mario, Pokemon i inne klasyki na Androidzie? DraStic DS Emulator to emulator Nintendo DS (NDS), który działa na telefonach i tabletach z systemem Android. Oferuje on bardzo szybką i wysokiej jakości emulację na większości urządzeń. Zapewnia to doskonały komfort rozgrywki i brak zauważalnych różnic w stosunku do oryginalnych gier. Emulator umożliwia też szybkie tworzenie kopii zapasowych, oferuje zintegrowane cheaty i wiele dodatkowych opcji.

Jak skonfigurować Drastic

W przeciwieństwie do większości pozostały emulatorów, DraStic DS Emulator nie wymaga mozolnej konfiguracji. Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy dodać plik ROM z grą i uruchomić ją. Radzimy jednak tak skonfigurować wygląd ekranu i wirtualne przycisków, by grało się jak najwygodniej (w tym celu należy otworzyć panel opcji i przytrzymać palec na ikonie dostosowywania ekranu). Dobrym pomysłem jest też włączenie automatycznego tworzenia kopii zapasowych, ponieważ niektóre gry są dość niestabilne.

DraStic DS Emulator

Download

DraStic DS Emulator r2.3.0.2a